Üyelik Koşulları

Kitapiks Üyelik Ve Satış Sözleşmesi;

1-kitapiks.com, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar.

2-Üye kendisine ait olmayan bilgileri kullanamaz. Geçerli ve aktif olan bir mail adresi bildirilmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.

3-kitapiks.Com, üyelerinin verdiği bütün bilgiler, gizlilik prensipleri çerçevesinde gizli tutulur. Bilgiler kesinlikle, üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

4-Üyelerimizin internet ortamında onların güvenli alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm çalışmaları yaptık. 128 Bit SSL sertifikalı kitapiks Türkiye'nin güvenli online ödeme altyapısı e-ticaret sanal pos sistemini kullanmaktadır. Biz sizin bilgilerinizi tamamen www.kitapiks.com dan bağımsız olarak şifreleyip bankalara sorgulanmak üzere ulaştırdığımız için kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülmesini engellemek amacı ile kabul edilmiş dünya standardı budur ve kitapiks.Com da bu sistemi uygulamaktadır.
Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

 
Kapat