Sipariş Koşulları

1.Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde tarafımıza başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli” ödemezsiniz. Aşağıdaki şartlar dışında firmamızın hiçbir surette iade kabulü mevcut değildir.

- Satın aldığınız ürünün kendisi yapısal olarak bozuk, eksik sayfalı, hatalı baskılı vs olarak gelirse,

- Satın aldığınız ürün siparişinizde belirttiğiniz üründen farklı bir ürünse, 

-Satın aldığınız ürün kargo taşıması sırasında tamamen ya da kısmen ıslanmak, yanmak ya da benzeri suretle kullanılamaz hale geldiyse,

 ürün adına iade talebi oluşturabilir, ürün değişimi ya da para iadesi yapabilirsiniz. 

 

2.İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

 

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

·Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

·Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,

·Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,

·Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,

·Basılı ürünler (Dergi,kitap vb)

 

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir.

 

5. Ürünlerde kullanıma engel teşkil etmeyen kargo deformeleri, ürünü beğenmeme, fiyatı beğenmeme, ve buna benzeri satıcı kaynaklı olmayan durumlarda kesinlikle iade ya da değişim kabul edilmez. 

 
Kapat