Gizlilik ve Güvenlik

 

Kişisel Bilgi Gizliliği ve Güvenlik Taahhüdü

kitapiks.com olarak, müşterilerimizin gizliliğini ve kişisel bilgilerinin güvenliğini korumak, azami düzeyde fayda sağlamak ve müşteri isteklerini ön planda tutmak temel yaklaşımımızdır.

Üye olurken verdiğiniz tüm kişisel bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Toplanan üye bilgileri, kitapiks içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve kitapiks çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri, kitapiks Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Müşteri bilgileri, hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılmaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait maddeler bulunmaktadır ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının kitapiks Güvenlik Politikaları çerçevesinde belirlenen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları talep edilmektedir.

Üye, kitapiks internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru bir biçimde sistemlere tanıtmak zorundadır. Sorumluluk tamamen üyeye aittir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılma hakkına sahipsiniz. Bunu yaparken kişisel bilgilerinizin güvenliği için gerekli önlemler alınacaktır.

kitapiks.com, SSL ve SET sistemi gibi güvenlik önlemleri kullanarak kredi kartı bilgilerinin güvence altında olduğunu temin etmektedir. Satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileri, bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, kitapiks.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

kitapiks.com'da yayınlanan içerik, yazılar ve grafikler, izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyali veya fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Müşterilerimizin siteyle ilgili her türlü istek, öneri ve soruları, site performansını ölçmek amacıyla saklanmaktadır ve kişisel bilgileriniz haricinde herhangi bir amaçla kullanılmaz.

kitapiks.com olarak, müşteri memnuniyetini önemsiyor ve gizlilik politikalarımızı hassasiyetle uyguluyoruz. Güveninize saygı duyduğumuzu ve kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,

kitapiks.com Ekibi

 
 
Kapat