Kargo ve Teslimat

 

 

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu, üye girişi yaparak "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Teslimat

Ürünler, sipariş onaylandıktan sonra aynı gün veya siparişi takip eden 7-14 iş günü içerisinde kargoya verilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz, takip eden ilk iş günü işleme alınır. Teslimat hizmetimiz Türkiye sınırları dahilindeki tüm iller ve ilçeler için geçerlidir. Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Ancak, kitapiks.com tarafından belirlenen kargo firması, gerektiğinde değiştirme hakkına sahiptir. Teslimat adresinizde bulunmamanız durumunda, kargo yetkilisi size bir not bırakarak en yakın şubeden ürünü alabileceğinizi bildirir. Ürünü 3 gün içinde şubeden almadığınız takdirde, paketiniz kargo şirketi tarafından firmamıza iade edilir.

SATICI, mücbir sebep olarak adlandırılan Baskının Tükenmesi, Yayıncının Faal Olmaması, Stoğunun Tükenmesi veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeniyle sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemezse, durumu ALICI'ya e-posta yoluyla bildirmekle yükümlüdür. Bu durumda ALICI, siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 7-21 gün içinde nakden ve defaten iade edilir. Firma, sipariş verilen tüm ürünleri tedarik etmek için gerekli tüm çabayı gösterecektir. Ancak siparişte yer alan kitaplardan bir veya birkaçının tedarik edilemediği veya baskısının tükendiği durumlarda, firma siparişteki ürünleri veya bir kısmını iade ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Kargo gönderim süresi ortalama 7 ile 14 gün arasındadır ve il ve ilçelere göre farklılık gösterebilir.

Kargo gecikmelerinden kitapiks.com sorumlu değildir.

Saygılarımızla, Kitapiks

 
 
 
 
 
Kapat